چه کسی سلطان جنگل است,سلطان جنگل,نبر شیر و فیل,جنگ شیر و فیل ها,شکست شیر از فیل,عکس هایی از نبرد شیر و فیل,تصاوییری از نبر شیر و فیل,سه ماده شیر تشنه,یگ کله فیل و ترس شیرها

ایران مطلب :همیشه شیرها حرف اول را نمی زنند؛ این تجربه ای بود که "گوردن دونوان" عکاس حیات وحش از سفر به پارک ملی "اتوشا" در نامیبیا به دست آورد.

به گزارش یاهونیوز، "گوردن دونوان"عکاس و مستند ساز حیات وحش که برای عکاسی به پار ملی "اتوشا" در نامیبیا رفته بود در یک روز گرم تابستانی سه شیر ماده را در نزدیکی یک برکه زیر نظر گرفت.

این شیرها در حالی که به نظر تشنه می رسیدند به سمت برکه آمده و شروع به نوشیدن آب می‌کنند. در همین لحظات یک گله فیل نیز به برکه نزدیک می‌شود و شیرها که از حضور میهمان ناخوانده اصلا احساس خوبی ندارند به سرعت از برکه دور می‌شوند. فیل‌ها بدون کمترین عجله به آب نزدیک می‌شوند و شروع به نوشیدن می‌کنند و این در حالی است که شیرهای تشنه جرات نزدیک شدن ندارند. به گفته عکاس آب خوردن فیل ها نزدیک به نیم ساعت طول می‌کشد و به مجردی که آنها عرصه را خالی‌می کنند ماده شیرها دوباره به آب نزدیک ‌می‌شوند. یاهو این عکس‌ها را با تیتر "چه کسی سلطان جنگل است؟" منتشر کرده است.

سلطان جنگل,نبر شیر و فیل,جنگ شیر و فیل ها
منبع : fararu.com
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه