مهدی صاحبی؛ مستندساز برتر فرهنگی و معارفی ایران

مهدی صاحبی تهیه‌کننده، کارگردان، نویسنده و خبرنگار اهل ایران است. وی اصالتا اهل رفسنجان و متولد ۱ مهر ۱۳۵۹است. او از سال 1378 از رفسنجان به قم و سپس تهران عزیمت کرد و از آن سال تا کنون در کنار تحصیل به فعالیتهای رسانه ای و هنری مشغول است.

به گزارش جوان ایرانی، صاحبی را می توان یکی از پرکارترین برنامه سازان فرهنگی و معارفی ایران دانست. وی تنها در سال ۱۳۹۳ بیش از ۵۰ مستند تلویزیونی ساخته است که همگی از شبکه های مختلف رسانه ملی پخش و بازپخش شده‌اند.

 وی همچنین  بیش از ۸ سال فعالیت در عرصه خبرنگاری و  مدیر موسسه احرار اندیشه تا سال ۹۱، مدیر گروه فرهنگی هنری شکوه فردا،  مسئول برگزاری نشست‌های خبری "تا انتخابات"،  مدیر تولید نرم افزار "پژوهش یار" اولین و جامع ترین نرم افزار فیش برداری الکترونیک کشور و مقام اول جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال،  صاحب امتیاز و مدیر تولید و پژوهش نرم افزار عملی پژوهشی "گنجنیه بزرگ شیعه" ، صاحب امتیاز و مدیر تولید و پژوهش نرم افزار علمی و پژوهشی "شیطان پرستی" ، مدیر تولید و پژوهش نرم افزارهای "سخنور" (اولین نرم افزار جامع سخنوری و تبلیغ)، "پنج تن آل عبا" ، "پرس و جو"(بزرگترین بانک پرسش و پاسخ نرم افزاری در حوزه فرهنگ و معارف که بیش از هفتاد هزار پرسش و پاسخ علمی و دینی نمایه زنی شده است)، "مقتدای مسیح" (جامع ترین نرم افزار پیرامون حضرت ولی عصر)،  نمایه زنی کل نهج البلاغه و ارائه در قالب نرم افزار علمی تحت عنوان "جنت الاحرار"،  نویسنده و پژوهشگر مجموعه برنامه‌های مستند و ترکیبی تلویزیونی، نویسنده مقالات متعدد فرهنگی در رسانه‌های ایران

برنامه‌های تلویزیونی

    راهیان کربلا ( ۳ قسمت)
    قلب ایران
    اثیر (۳۰ قسمت)
    سفره‌های نور (سری اول؛ ۲۵ قسمت)
    توتیا (۱۳ قسمت)
    صبح و سخن(۳۰ قسمت)
    ارغوان (۱۵ قسمت)
    سفره‌های نور (سری دوم ۲۵ قسمت)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه