تلاش یک تمساح برای بلعیدن یک لاک پشت,لاک پشت,بلعیدن لاک پشت,تمساح,بلیعدن لاک پشت,نبرد لاک پشت و تمساح,عکس هایی ار نبرد لاک پشت و تمساح,تصاویر لاک پشت و تمساح,آرواره های تمساح

ایران مطلب :راهنمای تورگردشگری که 15 سال است از حیات وحش عکاسی می‌کند چند روز پیش به طور اتفاقی صحنه‌ای را مشاهده کرد که نظیرش را تا کنون ندیده بود؛ تلاش یک تمساح برای بلعیدن یک لاک پشت.

به گزارش کترز، "ماریو مورنو" راهنمای 45 ساله یک تور گردشگری در منطقه حفاظت شده پارک ملی "کروگر" در فلوریدا زمانی که با یک گروه از گردشگران به کنار دریاچه "پانیک" آمده بود متوجه حرکت یک تمساح در آب شد. او به آرامی دوربینش را آماده کرد تا از آنچه می بیند عکاسی کند. در همین لحظه او متوجه شد که تمساح لاک پشتی که روی یک تخته سنگ نشسته را هدف قرار داده است. دوربین مورنو زمانی آماده عکاسی شد که لاک پشت در میان آرواره های تمساح قرار داشت و حیوان سعی می کرد لاک او را خورد کند او را ببلعد. تلاش تمساح بی فایده به نظر می رسید و او سعی کرد با یک حرکت جهت لاک پشت را عوض کند و شانسش را دوباره امتحان کند اما همین حرکت کافی بود که شکار از میان دندان هایش سر بخورد و به آب بیافتد.

لاک پشت به سرعت از مهلکه ناپدید می‌شود و تمساح هم تلاشی برای گرفتن دوباره او انجام نمی‌دهد. آخرین عکس مورنو لاک پشت را بار دیگر بر روی تخته سنگی در همان نزدیکی نشان می‌دهد.

لاک پشت,بلعیدن لاک پشت,تمساح,بلیعدن لاک پشت
منبع : fararu.com
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه